Rus Sevgili Bul - Rus Kız Arkadaş Mı Arıyorsun

Rus sevgili arayanlar ve Rusya'dan kızlarla tanışmak isteyenler soruyorlar. Millet internetten deli gibi Rus hatun buluyor. Biz niye bulamıyoruz diye.

Oncelikle Rus kadınları iyi tanımak lazım. Son 10-15 yılda "Türk erkeklerle evlenen Rus kızların" sayısı yüzbinleri buldu. Tabi bu arada anlaşamayıp boşananların sayısı da hiç de az degil.
Rusya her konuda Avrupa ülkelerinden farklı oldugu gibi aşk, "cinsellik ve romantiklik" açısından da oldukça farklıdır. "Rus sevgili" ararken öncelikle bunlara bir Alman, bir İngiliz gibi davranmayın sakın.
Rus sevgili bulmak isteyenler
Ayrıca yanlıs bilinen en onemli konu buradan bulacagınız kız arkadaşlarının hepsinin sarışın tipik Rus olacagını sanmaktır. Kocaman ülke. Bin bir çeşit halk ve ırk var. Güney bölgelerinde daha çok esmer, kara kaşlı, kara gözlu bayanlar varken, dogudan genellikle gözü biraz çekik, daha kısa boylu bayanlarla tanisabilirsiniz.

İnternette Rus kız arkadaş arayanlar örnek olarak şuradan:   http://bit.ly/RusSevgili    bazılarını canlı olarak görebilirler. Bunlar 22-28 yaş aralarında çekici, akıllı ve güzel gerçek kızlar. Burada iş esnasında çalışırken nasıl oluyorlar, giyimleri ve tarzlarını da izleyebilirsiniz.

Aklınızda Bulunsun, videodaki gibi bir kokteyl ile Rus hatunları çabucak sarhoş edebilirsiniz. 

Bakımlı olmayı severler. Güzel ve çekici giyinmekten hoşlanırlar. Zaten bunu bu canlı kızları görünce de farkedeceksiniz.

"Rus kadınlar" kocalarına çok sadık olurlar. Kolay kolay aldatma olayları olmaz. Hem mutfakta hem de yatakta oldukça da cömert ve açıktırlar. Fakat aynı zamanda cok kıskançdırlar ve çok ilgi beklerler. Yani bir Rus sevgili bulunca bu bana köpek gibi aşık olur, ne dersem o olur, maço erkek severler" felan demeyin sakın.

ASYA ÜLKELERİNDE NELER OLUYOR?